...

2010 yılında tüm gelişim faaliyetlerimizi Migros Perakende Akademisi çatısı altındaki 6 fakültede topladık.

Mağazacılık Meslek Yüksek Okulu

Mağazalarımızda çalışan personelimizin işe girişten itibaren tüm çalışma dönemleri boyunca yararlandıkları her türlü eğitim ve gelişim faaliyetini kapsar.

Mağaza Yönetimi Fakültesi

Mağaza yöneticilerimizin işe girişten itibaren tüm çalışma dönemleri boyunca yararlandıkları her türlü eğitim ve gelişim faaliyetini kapsar.

İdari Birimler Fakültesi

Genel müdürlük bünyesinde çalışan tüm idari birim çalışanlarımızın işe girişten itibaren tüm çalışma dönemleri boyunca yararlandıkları her türlü eğitim ve gelişim faaliyetini kapsar.

Liderlik Fakültesi

Farklı yönetim kademelerindeki yöneticilerimizin ve geleceğin liderleri olarak görülen potansiyel çalışanlarımızın yönetim ve liderlik becerilerinin geliştirilmesini hedefleyen eğitim gelişim faaliyetlerini kapsar.

Taze Gıda Fakültesi

Gıda perakendesinde önemli bir uzmanlık olan taze gruplarda (et, şarküteri, meyve sebze) mağaza çalışanları ve yöneticilerimizin üretimden satışa kadar olan tüm süreçler ve ürün özellikleri hakkında uzmanlıklarını geliştirebilecekleri programları kapsar.

Tamamlayıcı Programlar

Yetkinlik geliştirme, yabancı dil, süreç geliştirme ve yaşam / hobi gibi başlıklar altında mesleki ve kişisel gelişime katkı sağlayacak programları kapsar.

Sayılarla MPA

1,030,000

2019 yılında toplam 1 milyon eğitim sayısına ulaştık!

  20

  Kişi başı eğitim günümüz

  100+

  Deneyimli Eğitim Kadromuz

  345

  Sınıf Eğitimi

  400

  Online Eğitim

  860

  Eğitim Videosu